Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - pri startovani nenabehne
Právě je pát 19. dub 2024 15:25:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: pri startovani nenabehne
PříspěvekNapsal: stř 29. srp 2012 18:37:37 
Offline

Registrován: stř 29. srp 2012 18:23:58
Příspěvky: 1
Ahojky mám xsaru picasso 1,8 16V mám problém vyměnila jsem si regulační ventil volnobehu, ktery byl vysypany auto mi stalo 5 mesicu dnes jsem zkousela po vymene a naliti benzinu nastartovat ale bohuzel auto ma takove to jak to popsat plazive snazeni zkontrolovala jsem pojistky ty jsou v poradku , nerozumim tomu muzete poradit cim by to mohlo byt ,baterie byla plne nabita. Zkouselo se startovat pres startovaci kabely jak v predni casti tak i primo na baterku a ani to nepomohlo,roztahovani jsem zamitla a to z duvodu ze je to pred vymenou rozvodu dekuji Hanka


Tak auto nakonec odtahem do servisu a mohu podekovat radoby jednemu automechanikovi ktery pri oprave remenu ktery mi piskal a ja to vezla na opravu špatne natahl řemen a zadřel se kompresor . Dnes opravdu najit šikovneho automechanika ktery se nechce podepisovat na vasem aute ale chce spokojenost je opravdu unikat doufam ze ja jiz nasla. Jinak mi auto jezdilo bez problemu a nejakych jo oprav takove ty klasicke bezne udrzbove jsem s nim spokojena.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz