Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - citroen C3 teplota
Právě je čtv 28. bře 2024 13:59:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: citroen C3 teplota
PříspěvekNapsal: pon 27. srp 2012 21:10:44 
Offline

Registrován: úte 24. dub 2012 21:34:21
Příspěvky: 9
Ahoj. Mám takový malí problém a tak jsem se chtěl zeptat jestli se s tím někdo nesetkal. Na mé C3 1.4hdi se čas od času stane,že tak po 5km,kdy je ještě motor studený vyskočí teplota na maximum auto začne pípat to celé trvá tak 5-10 vteřin,pak to spadne na jednu čárku a žačne pomalu teploměr ukazovat normální teplotu-3čárky. Pak už to neudělá. Pak třeba za týden nebo za dva dny. Jak kdy. Kabeláž jsem prošel jak k čidlu na vodu tak k čidlu k nádobce,vody dost. Nesetkal se s tím někdo,nebo nemá nějakej typ? Díky za každou radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: citroen C3 teplota
PříspěvekNapsal: úte 28. srp 2012 23:24:55 
Offline

Registrován: stř 02. kvě 2012 21:39:50
Příspěvky: 50
viewtopic.php?f=24&t=1414
sice jiný auto, ale stejnej problém, snad Ti to nějak pomůže. Tipuji to na špatný čidlo teploty.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: citroen C3 teplota
PříspěvekNapsal: stř 31. říj 2012 20:27:34 
Offline

Registrován: úte 23. srp 2011 22:19:46
Příspěvky: 8
taky bych se přikalněk k vadnemu čidlu...jen to maš normalně při provozu 3 čarky? ja mam 1,4hdi 50kw a běžně mam 2 jen v letě na dalnici nebo do kopce vyskoči na chvili 3.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: citroen C3 teplota
PříspěvekNapsal: stř 31. říj 2012 20:36:23 
Offline

Registrován: stř 02. kvě 2012 21:39:50
Příspěvky: 50
já musím zaklepat, ale zima, léto, dálnice - pořád 3 čárky...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: citroen C3 teplota
PříspěvekNapsal: pát 02. lis 2012 19:48:01 
Offline

Registrován: úte 24. dub 2012 21:34:21
Příspěvky: 9
machal22 píše:
Ahoj. Mám takový malí problém a tak jsem se chtěl zeptat jestli se s tím někdo nesetkal. Na mé C3 1.4hdi se čas od času stane,že tak po 5km,kdy je ještě motor studený vyskočí teplota na maximum auto začne pípat to celé trvá tak 5-10 vteřin,pak to spadne na jednu čárku a žačne pomalu teploměr ukazovat normální teplotu-3čárky. Pak už to neudělá. Pak třeba za týden nebo za dva dny. Jak kdy. Kabeláž jsem prošel jak k čidlu na vodu tak k čidlu k nádobce,vody dost. Nesetkal se s tím někdo,nebo nemá nějakej typ? Díky za každou radu.



Ahoj. Tak jsem to nějak zatím neřešil,ale asi budu muset. Loni v zimě jsem si všimnul,že se nerozsvěcuje žhavení,ale i tak to chytalo bez problému. Letos se rozsvítí kontrolka i při +8 stupních a teplota vyskočí při jizdě někdy i dvě čárky na jednou,někdy pěkně postupně až na tři jak to má být. Takže asi čidlo dává bludy a podle něj se určitě řídí jednotka a ta pouští žhavení kdy je teplo a nepustí kdy je mráz.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz