Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - zničeho nic se spustily stěrače,světla
Právě je pát 29. bře 2024 0:51:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 03. úno 2012 20:49:12 
Offline

Registrován: úte 27. říj 2009 11:29:49
Příspěvky: 11
ahoj lidi nevím jestli se to někomu z vás už stalo,ale dneska jsem vyměnoval obě dvě h4 a když jsem otevřel páty dveře,tak se mě spustily stěrače,zapl světla a to bez zapnutýho klíče,byl jenom v zapalování,ale jenom zastrčenej a když jsem to chtěl všechno vypnout,tak jsem měl smolíka.Zkoušel jsem nastartovat,ale když jsem otočil klíčkem,tak se rozsvitily všechny kontrolky a začalo sviti stop a nešlo nastartovat a nic nešlo vypnout,tak jsem musel vyhodit kontakt od baterky a pak to vyplo,ale ještě mám jeden problém,když vyndám klíček ze zapalování a otevřu dveře a dotknu se jich,tak dostanu ránu,myslel jsem si,že je to statická alektrika od sedačky,ale není a začalo to všechno dělat poslední tři tejdny nemužete mě někdo poradit prosím....ještě je to berlingo 2009/9 1,6hdi


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 04. úno 2012 0:11:11 
Offline

Registrován: ned 18. říj 2009 1:03:55
Příspěvky: 320
podle mě někde prodřené dráty až na kostru a zkratuje ti to nějaký obvod. zkus jít po pojistkách a postupně je vyndávat až najdeš daný okruh nebo pokud ani to tak do servisu a řešit autoelektriku. raději zavčasu at ti nechytne někde auto. nebyl by to první případ. ve zlíně zhořeli dvě nové auta v garáži.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 04. úno 2012 1:49:25 
Offline

Registrován: sob 08. kvě 2010 19:17:37
Příspěvky: 399
Bydliště: Dřísy
Ty šlupky od kastle- nezměnila tvá drahá polovička značku aviváže? Zní to trochu jako blbost, ale já jsem s tím bojoval několik zim. Kožená bunda, šála z pravé vlny a svetr. Pecka za peckou, až jsem se bál zavřít dveře a otevřít kovová vrata.
Změna aviváže (pracího prostředku) a? Čáry máry fuk! Jiskření už jen v ložnici :o :lol: :lol: :lol:

_________________
C5 2.2HDi,4HP20, kombi, Exclusive
C4 Grand Picasso 2.0Hdi AT Exclusive
Xsara Picasso 2.0HDi
C-Elysse 1.2Vti


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 04. úno 2012 9:58:55 
Offline

Registrován: úte 27. říj 2009 11:29:49
Příspěvky: 11
aviváží to není a korát jsem ještě zapoměl dodat,že nám měnily na pátejch dveřích sklo ted jak jsou ty mrazy tak jsem zapnul vyhřívání a nejdou mě ty horní dvě jak jsou u tohho díry na šroumby k tlumiči muže to skratovat to??


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 04. úno 2012 15:13:51 
Offline

Registrován: sob 08. kvě 2010 19:17:37
Příspěvky: 399
Bydliště: Dřísy
Tím to není. To je jen přepálené vedení_lze opravit lepidlem Loctite s příměsí stříbra.
Kdyby byl skrat, spálí se pojistka

_________________
C5 2.2HDi,4HP20, kombi, Exclusive
C4 Grand Picasso 2.0Hdi AT Exclusive
Xsara Picasso 2.0HDi
C-Elysse 1.2Vti


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 05. úno 2012 1:02:54 
Offline

Registrován: úte 05. dub 2011 11:08:59
Příspěvky: 38
občas taky dostanu pecku od dveří :lol: , začalo to dělat,když jsem tam dal potahy, teď už většinou, když vylézám, tak se držím sloupku nebo dveří do té doby než šlápnu na zem, ale to se ví, že se sem tam na to zapomene.... :lol:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 08. zář 2012 22:29:55 
Offline

Registrován: sob 08. zář 2012 22:09:10
Příspěvky: 7
zdarec stalose mi to taky odemikám auto odevřu kufr dávám kočárek do kufru a sedím chvíli na nárazníku pak se otočím a najednou zničeho nic mi stíraly stěrače strčím klíček do zapalování a ono nic ani nastartovat nešlo ani vypnout stěrače ...co mě rychle napadlo odpojit baterku a vše bylo ok ale stále nevím co se mohlo stát servis citroen neví nic vlastním berlingo r.v.2009 exkluzive mám ho od srpna 2012

_________________
citroen berlingo 2009 1.6hdi 90k.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 16. pro 2020 16:49:48 
Offline

Registrován: stř 16. pro 2020 16:38:28
Příspěvky: 1
Zdravim ve spolek, uz jste zjistil co byla pricina zapnuti steracu? Stalo se mi to taky. Mam belingo 1.6hdi 2010. Dekuji
Miro


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz