Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - navigace a parkovací kamera
Právě je pát 29. bře 2024 11:27:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: navigace a parkovací kamera
PříspěvekNapsal: čtv 08. lis 2018 18:54:43 
Offline

Registrován: ned 04. lis 2018 21:37:17
Příspěvky: 4
Jde dodatečně doinstalovat parkovací kameru a navigaci tak, aby byl využitý displej, který tam je ve výbavě Allure standartem ? Bez těchto funkčností, podle mě, je tam jen na "okrasu".
Upřimě řečeno, ještě tam cpát pod sklo navigaci vypadá dost trapně, protože tam toho místa už moc není.

Podle mě, tam musí být nějaké rozhraní, na které se ty moduly jen připojí, možná se musí nahrát jiný software.

Dík.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: navigace a parkovací kamera
PříspěvekNapsal: čtv 08. lis 2018 19:12:55 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. říj 2009 16:11:08
Příspěvky: 7349
Bydliště: Kolín
druhej behem hodiny s parkovaci kamerou ?? co mas za model displeje ?? nebo navigace
u nektere kameru nepripojis a kdyz jo tak stejne za jizdy nefunguje a musis prepinat vystup rucne :P
automatika nejde

_________________
bejvávalo: C4 1.6 HDi 66kw > C4 1.4i > Felicia 1.3 GLXi > Saxo 1.0i > Saxo 1.4i > Evasion 2.0i

současnost: Cecilka C4 1.6 HDi 80kW FAP - auto pro zenu hracka pro chlapa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: navigace a parkovací kamera
PříspěvekNapsal: pát 09. lis 2018 18:50:58 
Offline

Registrován: ned 04. lis 2018 21:37:17
Příspěvky: 4
Havlicek.Lukas píše:
druhej behem hodiny s parkovaci kamerou ?? co mas za model displeje ?? nebo navigace
u nektere kameru nepripojis a kdyz jo tak stejne za jizdy nefunguje a musis prepinat vystup rucne :P
automatika nejde


Nejspíš erupce na slunci :-)
Ještě nemám, ale chci mít respektive budu mít r.v. 2016/05. Typ displeje nevím. Výbava Allure, tak nevím jestli se od sebe liší displeje v XTR a Allure.

Našel jsem na webu nějakého dodavatele z UK, prezentuje to jako plně funkční řešení, měl tam i prezentaci na youtube, ale ten za to chce 9,5 tisíce + poštovné. Což je blbost, originál stál v příplatkové výbavě 6 tisíc, takže to bych oželel.

S tou navigací to bude asi stejně marný. Vzhledem k tomu , že to má v základu zrcadlení displeje z smartphonu, tak by mě docela zajímalo, jak to funguje třeba s Google mapama z připojeného telefonu nebo s Waze a hlavně, jak je to praktické, t.j. jestli se dá třeba v menu přepnout někam jinam, a pak se zase vrátit na obraz z běžící navigace z telefonu, a taky jak to současně funguje s rádiem či přehráváním hudby, ale teďka mě napadá, že když připojím telefon se spuštěnou navigací, tak další USB slot už tam nejspíš není.

Díky za ochotu mě poradit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: navigace a parkovací kamera
PříspěvekNapsal: pát 09. lis 2018 18:53:31 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. říj 2009 16:11:08
Příspěvky: 7349
Bydliště: Kolín
jo takhle ty jedes uz v tom novejsim modelu :P task to netusim ale mozna nejak pripojit pujde
a s tim mirror linkkem skuz projet temata nekde to tu resily v jinem modelu

_________________
bejvávalo: C4 1.6 HDi 66kw > C4 1.4i > Felicia 1.3 GLXi > Saxo 1.0i > Saxo 1.4i > Evasion 2.0i

současnost: Cecilka C4 1.6 HDi 80kW FAP - auto pro zenu hracka pro chlapa


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz