Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - autoservis zkušenost
Právě je úte 14. kvě 2024 6:59:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: autoservis zkušenost
PříspěvekNapsal: sob 11. črc 2015 19:25:52 
Offline

Registrován: pon 18. říj 2010 6:23:01
Příspěvky: 47
Loni v létě jsem boural.Moje vina.Auto bylo ještě havarijně pojištěno a nejbližší smluvní servis pojišťovny Allianz byl Slavík Poděbrady-auto jsem tam nechal odtáhnout.První zpráva po týdnu-asi totálka technik pojišťovny ještě nezhodnotil.Po dalším týdnu na dotaz co bude mě p. Slavík řekl , že čeká na vyjádření pojišťovny .Pojišťovna sdělila , že čeká na cenu opravy od servisu.Po spoustě urgencí a prošení , aby se opravovalo mě tedy sdělili , že se tedy opravovat bude.Takže hurá-po DVOU měsících jsem auto dostal a jezdím. Ale -a hlavně kvůli tomu píšu.Od začátku jsem nacházel drobné volovinky jako třeba nedocvaknutý přepad chladiče, takže se to zavzdušňovalo , ale hlavně píšu z tohoto důvodu: na faktuře bylo napsáno repasovaný chladič-ten mi začal před dvěma týdny téct.Při výměně jsem zjistil , že zřejmě lapli chladič z nějaké bouračky , protože vrtula sahary byla spadená a ta po roce proklepala chladič.Nejezdím po městech , takže nějaké najetí sahary mě hrozí leda v létě, takže jsem si toho nemohl všimnout a že to bylo spadený dlouho bylo vidět na závitu motorku.A taky mě není jasný , jak se může vrtule povolit když má levej závit....Mimochodem-matička ležela dole na chladiči.
V servisu to asi vypadalo tak , že když byl čas tak se koukli na mé auto, pak zapoměli co se udělalo a co ne a tak to šlo cca 6 týdnů.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: autoservis zkušenost
PříspěvekNapsal: sob 11. črc 2015 21:28:31 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. říj 2009 16:11:08
Příspěvky: 7357
Bydliště: Kolín
podebrady si myslim ze nejsou tak spatne - pokud se za tech 7 let fakt totalne nezhorsily
neni mozne ze se proste stalo ??

_________________
bejvávalo: C4 1.6 HDi 66kw > C4 1.4i > Felicia 1.3 GLXi > Saxo 1.0i > Saxo 1.4i > Evasion 2.0i

současnost: Cecilka C4 1.6 HDi 80kW FAP - auto pro zenu hracka pro chlapa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: autoservis zkušenost
PříspěvekNapsal: pát 24. črc 2015 7:35:19 
Offline

Registrován: pon 18. říj 2010 6:23:01
Příspěvky: 47
A máme tu další drobné chyby.Při STK mi zjistili že není dotažená matka na řídící tyčce k čepu řízení.To se , myslím , nemůže povolit provozem....Navíc-na té opravované straně . A tak procházím auto a řeším-např.po opravě mi auto drnčelo v nízkých otáčkách, hledal sem a nenacházel-až teď sem zjistil, že je u dveří spolujezdce povolený záchyt dveří ve sloupku.No a drnčení po dotažení přestalo.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz