Fórum Citroeny.cz
http://forum.citroeny.cz/forum/

Konstrolka SERVICE
http://forum.citroeny.cz/forum/viewtopic.php?f=23&t=10308
Stránka 1 z 1

Autor:  tomzbrna [ úte 16. kvě 2017 19:50:39 ]
Předmět příspěvku:  Konstrolka SERVICE

Zdravím,

mám Citroen C3 2010. Koupil jsem ho, když měl najeto 3000 km po servisní prohlídce přímo v Citroenu (48000). Po nějaké době se mi objevila oranžová kontrolka SERVICE. Je tam trvale a dle manuálu by mělo jít o závadu, která by měla být popsána na displeji. Tam se ale nic neobjevuje. Auto jezdí bez náznaku jakéhokoliv problému.
Mimo jiné se tato kontrolka objevila krátce po uplynutí intervalu servisní prohlídky po 10 000 km. Ale hádám, že to žádnou spojitost mít nebude (na to tam je jiná kontrolka).

Chci se zeptat jak lze zjistit o jaký problém jde, případně a hlavně, jak moc vážný problém hrozí a jak velkou pozornost je potřeba mu věnovat. Jelikož jsem v tomto období až do července přes všední dny úplně mimo,nemůžu zajet do servisu, zároveň však potřebuju auto o víkendu používat a potřebuju ho mít k dispozici.

Děkuji.

Přílohy:
service.jpg
service.jpg [ 61.6 KiB | Zobrazeno 7938 krát ]

Autor:  Miroslav Lengyel [ ned 01. dub 2018 11:07:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: Konstrolka SERVICE

Ahoj,předně bys měl napsat a jakou motorizaci se jedná.A za druhé,máš tam jasně popsáno co dělat,tedy pokud tam není žádná doprovodná hláška,tak tě servis a diagnostika nemine,tak to prostě je. :D O tom,že je svítící kontrolka diagnostiky závažný problém není pochyb,to by tam jinak nabyla. :roll: Takže ti vřele doporučuji si ten čas najít,bo jinak tě ta ignorace může brzo vyjít na slušný peníz.Odkud jsi?

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/