Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Stav kroserie a podvozku po letech...
Právě je pon 17. čer 2024 10:14:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Stav kroserie a podvozku po letech...
PříspěvekNapsal: ned 15. úno 2015 12:03:51 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. říj 2010 20:32:08
Příspěvky: 1319
Zdárek, ;)
tak jsem mile překvapen -- včera bylo u nás nádherné ,,,skoro jarní,,, počasí a když jsem kouknul na jednoho našeho člena rodiny jak bělá od soli,tak jsem mu musel dopřát větší očistu na sluníčku.Obal jsem pěkně namočil a potom ,,,houbou,,,šamponem s voskem a nanotechem umyl vše jsem ukončil utřítím švédskou hadrou no a lak je jako novej.

Ať si o Francouzech říká kdo chce co chce ale tady musím pochválit ono zpracování laku na Picasse protože nikde po letech,,,ročník - začatek 2008,,,žádná puklinka rez a nebo bublina třeba od kamínků a následná rez.Auto jsem sice ze spod nečistil ale když jsem nahlídl od spodu tak rez tam také skoro není,maximálně někde na šroubu nebo spojkách výfuku ale za to výfuk je pořád jako novej krásně lesklej a plechy krytí taktéž.

Když to porovnám s Mondeem které jsem měl,tak podvozek měl rez,,,je to i dáno s velké části že je z litiny,,,ale i výfuk měl první část obalu,,,byl dvoj obal,,,zrezlou.Dost ťukanečků od kamínků a pokud bych neošetřil asi by po nějaké době koroze nastala.Dost se i na laku držela náletová rez a pak na jaro jsem musel lak čistit a prohlížet protože se dokázala prožrat až na plech.Vadu na spojích dveří,,,tam kde je ten gumovej šulek,,,která byla už z výroby a rezlo to pod nim jsem pomíjel,,,byla udělána oprava na záruku ,všech 5dveří,,, :?Vnitřek vozu byl bez problémů. Jinak ale auto po motorové stránce a jízdních vlastnostech skvělé,ony muchy jsem eliminoval větší péčí o lak a vůz celkově.

SHNUTÍ... ;)
na vůz který má cca.6let mám tedy rzi minimum a lak je jako novej i vnitřek auta,,,po dvou čunících 4 a 12let,,, kdy po nich úklid trvá 2i3hodinky je stále pěkný až teda na onen sedák u řidiče kde na levé straně je tolik problémovej kraj,,,u mne zatím ještě ne tak hrozný ale čas od času se drobky molitanu objeví pod sedákam na boku toho plastu,,,ono na černém sametu to tak moc vydět není ale známej má světlej interier a tam je to vydět hodně,,,možná bych dal mínus plastům u nohou a kolem kde stačí více škrábnout a už je to furt vydět,třeba i v kufru.

Toliko malé hodnocení OBALU a VNITŘKU tohoto vozu. :lol:

_________________
Tesla Y Performens Bíla perleť - super auto.
Citroen C4 Grand Picasso 2014 Technospace 2-BlueHDi 150 EAT6 Šedá Shark 5.8l/100Km-prodej.
Citroen C4 Grand Picasso 2008 1,6 HDI 110k BMP6-Červená Lucifer-není.
Ford Mondeo Turnier Combi 2003 2L-Duratorq-není.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz