Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - BMP6 - Z A1 a nechce na N
Právě je pát 19. dub 2024 4:08:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: BMP6 - Z A1 a nechce na N
PříspěvekNapsal: čtv 09. čer 2022 7:36:38 
Offline

Registrován: čtv 09. čer 2022 7:20:14
Příspěvky: 1
Ahoj všem,
pročítal jsem všechny příspěvky k problémům s BMP6, ale podobný problém jsem tu nenašel. Mám najeto cca 270.000km a nevím co bylo a nebylo měněno, auto mám cca 5měsíců. Asi měsíc mi dělá to, že pokud nechám A1 a vypnu motor, příjdu druhý den, tak z 50% nechce hodit N, pro nastartování (Píše Gear Faulty). Nechce hodit ani R a ani v manuálním modu nevyjede z 1(A1). Po nějakém zkoušení sem tam řadičkou, zapnu vypnu klíček, pádla, prostě mix, se mi tam to N podaří dostat. Normálně nastartuju, hodím A1 a všechno cajk.... Začal jsem tedy hned zatepla po dojetí řadit N, takže mnohem lepší :-) Jenže když potřebuju dát R, tak se problém opakuje a sem tam prostě nechce vyjet z A1 ani na N ani na R1 a jsem zase v.....
Nevím jestli to nesouvisí třeba se špatným používáním automatu. Pro větší komfort, jsem jezdil na M...já řadil pádly nahoru a nechal automat řadit dolů....
V tomto stylu jízdy mi a nejspíš to souvisí s problémem výše, auto začalo padat do chyby (Gear Faulty) a automaticky to hodí z M na A, ale auto řadí normálně v poho, pádla fungují, nefunguje tempomat, ale jinak cajk. Stačí vypnout a zapnout motor a zase je vše ok.
Teď už cca měsíc takhle nejezdím, jen na A + pádla, ale holt mám ten problém jakoby se zaskočenou A1.

Tušíte čím by to mohlo být? Čeká mě teď ježdění na dovolenou a nechtěl bych zůstat viset někde v cizině


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz