Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Autorádio s Mirrorlink
Právě je čtv 28. bře 2024 13:00:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Autorádio s Mirrorlink
PříspěvekNapsal: stř 12. úno 2020 9:17:48 
Offline

Registrován: stř 12. úno 2020 9:00:05
Příspěvky: 1
Ahoj všem :-)
Doufám, že to tu ještě "žije", rád bych se zeptal na jednu věc ohledně autorádia a MirrorLink.
Mám C4 (B7), r.v. 2014, kde je bohužel rádio sice s navigací, ale zastaralou a nevyhovující...
Vzhledem k častým jízdám bych rád vyřešil otázku využitím nových technologií, bez zbytečných přístrojů navíc... ;-)
Zatím využívám navigaci v mobilu/tabletu, není to ale moc praktické, vzhledem k možnostem uchycení držáku (ne na sklo). Zatím jediné vhodné místo jsem našel v mřížce ventilátoru u okna řidiče, nebo držák tabletu do cd mechaniky (ale tam to není moc stabilní a tablet se dost klepe)...
Stávající rádio ML nepodporuje, ale na stránkách Citroenu jsem našel toto: https://www.citroen.cz/svet-znacky/technologie/mirror-screen.html, kde dávají jakousi naději...
Existuje tedy možnost výměny za novější typ (v mém servisu mi podle VIN nic nenašli, popravdě, dost je překvapilo, že to vůbec někdo chce...), nebo mám smůlu a nejede přes to vlak?

Pokud skutečně nelze, řešil jste někdo uchycení tabletu (8.5") před dispej rádia (jeví se mi to jako nejvhodnější místo pro navi)...?

Děkuji za odpovědi :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autorádio s Mirrorlink
PříspěvekNapsal: pon 14. úno 2022 10:25:28 
Offline

Registrován: čtv 30. črc 2020 16:33:47
Příspěvky: 2
Řeším úplně to samé. (C4 rok výroby 2016)
Dneska mi v servisu řekli, že se Mirror Link (v mém případě Apple Car play) do C4 nedával.
Ale pak mi není jasné, proč je tedy v menu a informace "Kontaktujte konsesionáře"...
Asi zkusím ještě jiný servis....


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz