Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Denní svícení s mlhovkami
Právě je čtv 18. dub 2024 12:00:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Denní svícení s mlhovkami
PříspěvekNapsal: pon 17. led 2022 19:31:14 
Offline

Registrován: stř 28. dub 2010 13:43:12
Příspěvky: 175
Ahoj, možná už tu vlákno o DLR je, ale nenašel jsem ho . Jen co je psáno v C4 picasso a tam jsem tento typ světel nenašel.
Koupil jsem na Ali denní svícení pro mé coupe kombinované s mlhovkami. Na mlhovkách je uprostřed konektor pro zapojení origo konektoru k mlhovkám, ale na denní mám jen vyvedené dva tenké drátky (červený /bílý) nevíte jak to zapojit ? Mám pocit ,že se po nastartování mají rozsvítit dlr a po zapnutí potkávaček by se dlr měl sám vypnout ?? Na autě mám nějak nastavené , že po nastartování se mi zapnou automaticky potkávací světla. Máte někdo zkušenost jak to zapojit ? Elektrika je pro mě peklo.... Diky moc za rady.

_________________
C4 1,6Hdi 80kw Coupe VTS 16V FAP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Denní svícení s mlhovkami
PříspěvekNapsal: úte 18. led 2022 12:23:32 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. říj 2009 16:11:08
Příspěvky: 7353
Bydliště: Kolín
zaprve musis diagnostikou ty svetla vypnout (nepises odkud si ale Kolin a okoli bych ti to i zapojil)
dale by to chtelo videt schema zapojeni (3 nebo 4 kabely) ale kdyz to vezmu selskym rozumem tak -

cerny je kostra
cerveny byva trvale PLUS (u newkterych modelu PLUS po klicku)
zluty/ bily zalezi co tam maji se dava na obrysovku

v pripade ctvrteho kabelu se zapojuje na mlhovku

_________________
bejvávalo: C4 1.6 HDi 66kw > C4 1.4i > Felicia 1.3 GLXi > Saxo 1.0i > Saxo 1.4i > Evasion 2.0i

současnost: Cecilka C4 1.6 HDi 80kW FAP - auto pro zenu hracka pro chlapa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Denní svícení s mlhovkami
PříspěvekNapsal: úte 18. led 2022 21:07:32 
Offline

Registrován: stř 28. dub 2010 13:43:12
Příspěvky: 175
Čau. Jsem právě až kroměřížsko. Mám C4 coupe 2005. Koupil jsem na Ali kombinované LED mlhovky s denním LED -angel eye. Číňan to vymyslel tak , že na zapojení mlhovek se použije ten stavající konektor jak je na origo mlhovkách. A na ty angel eye jsou jen vyvedeny dva drátky (+ a -) Nevím kam je právě zapojit. Chtěl bych aby při nastartování se ve dne rozsvítili jen ty denní angel eye a v noci když man. zapnu tlumené aby ty denní zhasly. Mám tam i na páčkách AUTO , to bude asi na senzor tmy, to jsem nikdy nezkoušel, co auto mám mám stále aktivované aut. zapnutí tlumených po startu. AUTO by mělo fungovat po zrušení funkce autom. spínání tlum. světel ? Při aktivním senzoru tmy bych taky chtěl aby při zapnutí tlumených sv. se denní autom. odpojilo. Jde to tak zapojit?


Přílohy:
Screenshot_20220118-065544_AliExpress.jpg
Screenshot_20220118-065544_AliExpress.jpg [ 96.83 KiB | Zobrazeno 4587 krát ]

_________________
C4 1,6Hdi 80kw Coupe VTS 16V FAP
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Denní svícení s mlhovkami
PříspěvekNapsal: stř 19. led 2022 6:10:08 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. říj 2009 16:11:08
Příspěvky: 7353
Bydliště: Kolín
jo jde

takze vypnout sviceni tlumenyma a jezdit na pozici AUTO - svetelny senzor se o prepinani postara sam

plus kabel zapojit na 12V po klicku (v BSM jednotce v motoru to jde dohledat) aj to mam v 5 pinovem konektoru na jednom fousu
a minus kabel zapojit pred obrysovku na PLUSKO

po nastartovani se to pres obrysovku ukostri a sviti jakmile tam poslel napeti je na obou fousech 12V a denni sviceni prestane svitit
pokud by to delalo problemy jde mezi 12V po klicku dat rozpinaci rele a az na nej privest 12V z obrysovky

_________________
bejvávalo: C4 1.6 HDi 66kw > C4 1.4i > Felicia 1.3 GLXi > Saxo 1.0i > Saxo 1.4i > Evasion 2.0i

současnost: Cecilka C4 1.6 HDi 80kW FAP - auto pro zenu hracka pro chlapa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Denní svícení s mlhovkami
PříspěvekNapsal: stř 19. led 2022 19:38:47 
Offline

Registrován: stř 28. dub 2010 13:43:12
Příspěvky: 175
Čau , tak zatím vše zpět ..... :x tvůj popis jsem ukázal kolegovi co mi to měl zapojit , ještě to předem testnul na 12V baterii , tak angel eye super , ale.....jak testoval ty mlhovky, tak se zjistilo , že nesvítí vodorovným proužkem ,ale normálně kužel.....boha bych toho čonga na místě zabil.... :x Lukáši , každopádně ti děkuji moc za radu, ale musí to chvíli počkat , jdu hledat nové angel eye kombinované s mlhovkami . Pak se ozvu. Díky. Petr.

_________________
C4 1,6Hdi 80kw Coupe VTS 16V FAP


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz