Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Koupě C break 2.0 HDI - prosím pomoc !!
Právě je čtv 28. bře 2024 11:57:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 13. kvě 2010 9:06:09 
Offline

Registrován: čtv 13. kvě 2010 8:53:39
Příspěvky: 1
Zdravím všechny, po letech strávených ve fiatech pošilhávám po luxusnější káře a mám možnost jít do C5 - jezdil v tom kolega a vřelůe mi to doporučoval takže moc neváhám ale auto má tyto nedostatky tak prosím přítomné zkušené o rady :

1. auto je dovoz ale už tu jezdí 3 roky a pán se prý o něj pěčlivě staral, nisméně má jen jeden klíč s DO

2. po nastartování i když je motor teplý se klepe a to se přenáší i do kabiny a vibruje i volant, prý špatný silenblok někde pod motorem ? ale dle f=ora co jsem pročetl tak by to mohly být vtřiky ale ty prý měnil, jinak po rozjetí vůz jede jak má , nijak nekucká ani se nedusí, zkoušel jsem oddělat víčko pro nalévaní oleje na chvilku se objevil bílý kouř ale ne moc a stříká z toho olej to je asi běžné..??, po nastartovaní i telého z výfuku lehce bíly kouř ale když pžidáte tak nic jen když opravdu max zatůruju tak lehce černý...

3. ukazatel spotřeby aktuální jede, ale průměrná ukazuje blafy 0,7 l ,. den před tím 0,6... prý se počítá až po nějaké ujeté době, resp i když to auto stojí, mě to u stila ukazovalo prakticky omažitě a ještě tam svítí neustále 9999 km a nehýbe se to nahoru ani dolů - dojezd ukazuje

4. jsem laik ale ta kontrolka oleje na prave straně budíků - to je hladina oleje nebo tlak ? Je to na volnoběh lechce nad tou modrou čárkou, po zahrátí resp když už to jede tak to soupne ale ne moc

jinak se mi auto max. zamlouvá, vše tam má vyměněné i kotouče, brzdy teda přední malinko píst¨kají ale destičky jsou O.K., hydraulika, zvedání funguje , jen když jsem se díval pod motor tak na pravé straně jakoby z těch plastů prosakoval olej...

Jo má prý udajně najeto 200 tis

Děkuji všem za rady, nerad bych se spálil s prvním citroenem...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 13. kvě 2010 18:58:38 
Offline

Registrován: sob 17. říj 2009 17:09:33
Příspěvky: 136
myslim, ze sa daval jeden kluc bez DO a jeden s. ale to ti napisu ti co ju maju.

spodny silentblok dost casto odchadza ale ci kvoli nemu takto trasie motor to sa mi nevidi. nezda sa ti, zeby siel motor na volnobeh tak jemne na 3 valce? moze byt jeden vstrekovac mierne off

palubne pc treba vynulovat kedze ukazuje uz 9999 potom bude ukazovat tak ako ma

rucicka je teplota oleja

platnicky brzdove casto piskaju, nieje to vada

... aspon takto strucne.. :)

_________________
C 5 I 2.0HDI bez +


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz