Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Automaticka rucni brzda
Právě je pát 29. bře 2024 10:11:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Automaticka rucni brzda
PříspěvekNapsal: čtv 01. bře 2012 19:20:55 
Offline

Registrován: čtv 16. úno 2012 22:50:47
Příspěvky: 9
Mám ujeto 121 km s C4 1,6Hdi 82kW exclusive vyrobenou letos v lednu.Zatím zkoumám tlačítka na volantu a ty ostatní. ;) Ještě zkusím skamarádit přes bluetooth mobil s handsfree.
Všechny funkce i ovladače jsou docela v pohodě kromě parkovacího asistenta-myslím automatické ruční brzdy.To,že se to při každé vypnutí motoru citráček zabrzdí nemůžu nějak strávit.V návodech je postup jak to deaktivovat.V menu auta však není položka....Někde jsem se dočetl,že pro některé země se auto dodává bez možnosti deaktivace.Nemáte někdo povědomost o této srandičce?


Naposledy upravil Havlicek.Lukas dne čtv 01. bře 2012 19:57:10, celkově upraveno 2
automaticka brzda a parkovaci asistent jsou 2 ruzne systemy TEMA prejmenovano aby se to nepletlo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Automaticka rucni brzda
PříspěvekNapsal: stř 07. bře 2012 1:10:28 
Offline

Registrován: stř 26. kvě 2010 23:39:33
Příspěvky: 10
Automatickou brzdu u své new C4 1,6 benzin kterou má bezmála rok, sice nemám takže neporadím ale co se týče bluetooth připojení mobilu je nastavení docela jednoduché. Po spárování které je velice dobře popsáno v instruktážní knížce a po zdání kódu který si sám určíš jak v mobilu tak v autě a jeho uložení to funguje perfektně. Já tam mám uloženy dva telefony a podle toho který má nastavenou viditelnost pri zapnutí zapalování tak s tím se spojí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Automaticka rucni brzda
PříspěvekNapsal: stř 07. bře 2012 20:07:51 
Offline

Registrován: pon 07. bře 2011 19:24:36
Příspěvky: 12
Mne automaricku rucnu brzdu aktivovali jedine v servise cez pocitac, vraj to u nas inak nejde. Aj im to trvalo dva dni kym nato prisli ako to urobit. Vraj ked budem chciet nieco nastavit zmenit co sa neda cez menu vozidla (automaticka rucna brza, sklapanie spatnych zrkadiel a pod), tak sa mam zastavit a oni mi to na pockanie urobia cez pocitac.

_________________
Citroen C4 1,6 e-hdi Exclusive r.v. 2011 Obrázek

....lebo je čo sa aj delením množí - vedomosti....
Keyboard not found! Press any key to continue...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Automaticka rucni brzda
PříspěvekNapsal: čtv 08. bře 2012 21:52:17 
Offline

Registrován: čtv 16. úno 2012 22:50:47
Příspěvky: 9
Díky za Vaše poznatky.Bluetooth se s mojí Nokií spárovalo ihned.Na automatickou ruční brzdu si zvykám a asi se na tutu fukci dá zvyknout.Jestli u vozů,vyráběných pro česko,lze aut.ruční brzdu deaktivovat mě snad sdělí u citroenů.Pošlu maila a uvidím co oni na to.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Automaticka rucni brzda
PříspěvekNapsal: ned 13. kvě 2012 16:42:50 
Offline

Registrován: čtv 16. úno 2012 22:50:47
Příspěvky: 9
Položku automatickáruční brzda údajně nelze nahrát do menu.V servisu napíchnou C4 a připojí se do výrobního závodu v Mulhouse,zadají VIN a dostanou příslušný software k danému vozu....a tam položka aut.ruční brzda pro česko není.Máte někdo jinou zkušenost?

C4 1.6 Hdi Exclusive 1/2012 4,5 / 100


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz