Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - C4 II 1.6 vti motor
Právě je čtv 28. bře 2024 11:36:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: C4 II 1.6 vti motor
PříspěvekNapsal: úte 08. pro 2020 19:16:50 
Offline

Registrován: stř 27. zář 2017 12:26:34
Příspěvky: 4
Dobrý den mám problém : popis před pravděpodobnou poruchou motoru : točím do kopce trojku k 6 tisícům otáček, zařadím čtyřku a pak lehce uvolňuji plynový pedál neb se jsem kousek od obce a v obci mi začalo auto jakoby se dusit najednou se mi rozsvítila kontrolka dobíjení vše mi v aute zhaslo, auto přestalo reagovat na plyn , prostě nejelo , jen se to dusilo, jen budíky mi svítily jinak světlomety i palubka v četně topení mi nefungovalo navíc topení přestalo hřát a šlo do chladna. Tak jsem cca pod 2km auto odstavil ( nebilo kde ) . Nechal jsem ho chvilku vychladnou nastartoval jsem motor běžel plynule ale cirka po cca 1min jako kdyby běžel na tři válce navíc jsem si pak všiml že z výfuku se mi line bělejší kouř, odeřvu haubnu a zjistím že expanska na vodu je prázdná. Auto jsem odtáhl na barák.

Dotaz : Než to odtáhnu do servisu, nevíte někdo co by to mohlo způsobit, jsem první majitel najeto cca 83 000km, auto má jinak pravidelný servis. Jinak kontrolka závady motoru se mi neobjevila. Vůbec nevím co se mohlo posrat. Děkuji za každou radu , kdo mi co poskytne


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz