Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - denní světla LED
Právě je čtv 28. bře 2024 22:11:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: denní světla LED
PříspěvekNapsal: pát 11. bře 2016 21:37:11 
Offline

Registrován: ned 17. led 2010 0:29:49
Příspěvky: 83
Protože o tom rozměru vím, neměl jsem zatím na mém Berlingu 2003 přídavná světla pro denní svícení, protože mimo mřížku mi to připadalo nehezké. Existuje samozřejmě řešení, dát LED světla místo mlhovek (pokud je tam dané auto má). Jenže já chtěl i mlhovky :D . Tak zase nic.
Nicméně konečně mám řešení - dají se koupit LED světla, která mají kombinovanou funkci mlhovky i denního svícení a zároveň rozměrově pasují do rámečku původní mlhovky. Bohužel pokud je budu chtít kvůli úspoře decky nafty/benzínu, tak na to zrovna zapomenu, cena není lidová. Obyč. kulaté LED světlo slušné kvality je okolo 1.000,-, ale tato 2.800,-. Takže žádná charita. Ale když musíš, tak není co řešit. Ještě je nemám doma (musím nasyslit finance), ale dotlačil jsem jeden nedaleký obchod s autoelektrikou, že je vzali na krám a já je mohl před koupí vyzkoušet (mám naštěstí jednu sadu rámečku a držáku pro origo mlhovku navíc - no jo, když se to jako ND musí kupovat vždy v páru). Honza

_________________
Berlingo 1.6LPG


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: denní světla LED
PříspěvekNapsal: úte 13. zář 2016 8:51:31 
Offline

Registrován: ned 17. led 2010 0:29:49
Příspěvky: 83
Konečně jsem v rámci dalších oprav Berlinga namontoval výše zmíněná světla - tedy světla kombinující funkci denních LED (4LED) a mlhovek (2LED). Světla svítí perfektně, do nárazníku velikostí padla suprově, jen jsem na každé světlo vyrobil dva plechové vinglíky.Ty LED nejsou žádné bludičky, přímo se do nich nedá koukat, jek jsou intenzivní, i za slunečného počasí jsou perfektně vidět z dálky.
Sice to stálo raketu, ale absolutní spokojenost. Honza


Přílohy:
20160820_180254.jpg
20160820_180254.jpg [ 149.37 KiB | Zobrazeno 8986 krát ]

_________________
Berlingo 1.6LPG
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: denní světla LED
PříspěvekNapsal: úte 13. zář 2016 19:50:58 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. říj 2009 16:11:08
Příspěvky: 7349
Bydliště: Kolín
pekne t osviti a jeste lepe tam sviti ten cerveny BA3 2105

_________________
bejvávalo: C4 1.6 HDi 66kw > C4 1.4i > Felicia 1.3 GLXi > Saxo 1.0i > Saxo 1.4i > Evasion 2.0i

současnost: Cecilka C4 1.6 HDi 80kW FAP - auto pro zenu hracka pro chlapa


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz