Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - nefunguje centralni zamykani
Právě je úte 23. dub 2024 12:48:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Centrál zamkne a hned odemkne
PříspěvekNapsal: sob 21. led 2012 12:03:12 
Offline

Registrován: sob 14. led 2012 19:36:48
Příspěvky: 6
Jsem z UL. Display to nemá, respektive jenom červenou kontrolku auta s otevřenýmidveřmi. Teď když mám schema se mi na tom bude dělat lépe a zkusím z konektoru v BSI zjistit, které dveře jsou jakože otevřené. Myslel jsem, že je to všechno napojené do jednoho kabelu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nefunguje centralni zamykani
PříspěvekNapsal: úte 26. úno 2013 18:58:05 
Offline

Registrován: stř 24. bře 2010 23:44:09
Příspěvky: 4
Pořešil jste už to zamykání.Mě také začalo stávkovat stylem dálkovým zamknu a central se hned zase odemkne.Už mi to blblo dříve a bylo to spínačem v zámku řidičovo dveří.Ale teď nelze najít jaké dveře to dělají svítí to pořád.Jen když auto nechám odemklý a tak cca za 5 minut dám povel zamknout, tak se auto zamkne.Ale pak zas nejde hned zamknout.Samozřejmě by bylo lepší najít konektor do BSI na kterém bych to proměřil.Ale já netuším kde BSI najít.Prosím poraďte.Dík


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nefunguje centralni zamykani
PříspěvekNapsal: pon 22. dub 2013 22:28:48 
Offline

Registrován: ned 18. říj 2009 1:03:55
Příspěvky: 320
S oteplením se mi objevil velký problém s centrním zamkem. Když odemknu přes alarm nebo dálkou na klíči neodemkne se auto všechny zámky zůstanou zamklé. ( jen alarm se deaktivuje ). zkoušel jsem i odemknout přímo klíčem ale tím odemknu jen jedny dveře ve kterých to odemknu klíčem a je jedno zda u řidiče nebo u spolujezdce. normálně se má odemknout vše vč. kufru. neřešil to už někdo. jsem z toho na prášky. do kufru se nedostanu nijak. ostatní dveře otevřu ručně zevnitř ale to není řešení. děkuji za rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nefunguje centralni zamykani
PříspěvekNapsal: úte 23. dub 2013 0:34:50 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. říj 2009 16:11:08
Příspěvky: 7355
Bydliště: Kolín
pojistka centralu

_________________
bejvávalo: C4 1.6 HDi 66kw > C4 1.4i > Felicia 1.3 GLXi > Saxo 1.0i > Saxo 1.4i > Evasion 2.0i

současnost: Cecilka C4 1.6 HDi 80kW FAP - auto pro zenu hracka pro chlapa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nefunguje centralni zamykani
PříspěvekNapsal: úte 23. dub 2013 15:14:18 
Offline

Registrován: ned 18. říj 2009 1:03:55
Příspěvky: 320
pokud není takové horko tak vše funguje jak má jen když je horko a auto je na přímém slunci. na pojistku kouknu a popř ji vyměním ale nezdá se mi to že by to bylo jí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nefunguje centralni zamykani
PříspěvekNapsal: úte 23. dub 2013 20:02:16 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 22. říj 2009 15:25:33
Příspěvky: 247
Bydliště: SK BB kraj
tazko sa vyjadrit....ak mas bsi , moze byt v nej problem , ze neberie ziadost pre ovladanie motorcekov , ani z DO a ani z prednych dveri....co by bolo horsie.....no mozes mat vadne rele pre ovladanie a zmenu polarity , co zistis skusackou ....na kontak supacich dveri das ziarovku voci kostre a davas povel otvor zatvor , bud DO , zamkom , ci kolikom na dverach /ked su zatvorene.../ ziarovka ti blikne potom ....tak isto na druhom kontakte ....to bude znamenat ze plus ide......a teraz kostru ziarovky odpojit a dat na plus a zas ovladat central ...ak zas blikne na oboch kontaktoch ide aj kostra.......ak nie len na jednom kontakte je vadne rele v bsi.....vymenit....je dvojite bol problem ho kupit.....
Ak tomu nerozumies nerob to , aby si daco viac NEDOKAZIL......

_________________
Peugeot Partner HDi 10/2001 , ABS , KLIMA , TEMP ,PP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nefunguje centralni zamykani
PříspěvekNapsal: stř 24. dub 2013 8:26:08 
Offline

Registrován: ned 18. říj 2009 1:03:55
Příspěvky: 320
ok dík za radu vyzkouším to přes zkoušečku a uvidíme co to udělá. jen počkat jak zase bude ostré sluníčko a zase to začne blbnout.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nefunguje centralni zamykani
PříspěvekNapsal: úte 14. kvě 2013 5:24:26 
Offline

Registrován: úte 14. kvě 2013 5:22:06
Příspěvky: 6
Vložím s dovolením dotaz sem.
Dobrý den,
mám zasádní problém. U Berlinga r.v. 6/2001 se na palubní desce indikuje neustále kontrolka otevřených dveří i když jsou zavřené a při zamknutí centrálu se centrál zamkne ale v zápětí se odemkne. Protože nevím jaké dveře to dělají, tak jsem si myslel že to poznám odpojením jednoho zámku, což asi ale nic neprokáže. Je nějaká šance odhalit kde je chyba nebo mě čeká kompletní rozebrání všech dveří?

Dále mám k vozu klíč na DO (dvojtlačítkový http://img535.imageshack.us/img535/9423/1343692395.jpg) jenže je totálně KO baterie, jak provést opětovné nastavení? Kdo ví jak dlouho ho nikdo nepoužil, chybí mu ty plastové tlačítka.

Děkuji předem za informace, prvořadě musím dořešit ten centrál auto je pořád odemčené a tím pádem nejezdí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nefunguje centralni zamykani
PříspěvekNapsal: úte 14. kvě 2013 8:10:43 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 18. říj 2009 10:43:06
Příspěvky: 436
Bydliště: Brno
Diagnostika ti ukáže, které dveře to dělají ...

Obal klíče se dá koupit nový, předěláš jen tišťák s elektrikou. Pak je to většinou potřeba napárovat diag s autem, pokud ten klíč vysílá ...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nefunguje centralni zamykani
PříspěvekNapsal: úte 14. kvě 2013 17:56:59 
Offline

Registrován: úte 14. kvě 2013 5:22:06
Příspěvky: 6
Tak obal jsem koupil a přeházím to, spíš mě šlo o to jestli je nějaká šance to spárovat i bez diag. Tu nevím jestli má někdo v okolí a do autorizáku se mi moc nechce. Jinak ty dveře koukám bez diag taky nezjistím:(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nefunguje centralni zamykani
PříspěvekNapsal: úte 14. kvě 2013 18:59:56 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. říj 2009 16:11:08
Příspěvky: 7355
Bydliště: Kolín
po vymene baterie by mel fungovat normalne, jinac postup je popsan v navodu k obsluze

_________________
bejvávalo: C4 1.6 HDi 66kw > C4 1.4i > Felicia 1.3 GLXi > Saxo 1.0i > Saxo 1.4i > Evasion 2.0i

současnost: Cecilka C4 1.6 HDi 80kW FAP - auto pro zenu hracka pro chlapa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nefunguje centralni zamykani
PříspěvekNapsal: úte 14. kvě 2013 19:08:46 
Offline

Registrován: úte 14. kvě 2013 5:22:06
Příspěvky: 6
No to bych musel nějaký návod mít:) Auto mám cca týden, najel jsem cca 20km a čeká se na servis. Potřebuju rozvody, oleje apiod. Do té doby než bude opraven centrál tak stejně nikam jet nemůžu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nefunguje centralni zamykani
PříspěvekNapsal: úte 14. kvě 2013 19:34:15 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. říj 2009 16:11:08
Příspěvky: 7355
Bydliště: Kolín
navod si stahni na netu je ho tam vsude dost, a pokud ses linej hledat pozadej o navod primo na strankach citroen.cz kde ti ho poslou do mejla

_________________
bejvávalo: C4 1.6 HDi 66kw > C4 1.4i > Felicia 1.3 GLXi > Saxo 1.0i > Saxo 1.4i > Evasion 2.0i

současnost: Cecilka C4 1.6 HDi 80kW FAP - auto pro zenu hracka pro chlapa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nefunguje centralni zamykani
PříspěvekNapsal: úte 14. kvě 2013 19:40:32 
Offline

Registrován: úte 14. kvě 2013 5:22:06
Příspěvky: 6
Linej nejsem to ja jsem našel, ale byl tam pouze na jednotlačitkový, pak nějaký šílený scan a pak nějaké doplnění. Co jsem ale pochopil z diskuzí tak by to mělo být zaple zapalování a zmáčknout zamknutí. No uvidíme.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nefunguje centralni zamykani
PříspěvekNapsal: sob 19. črc 2014 13:15:27 
Offline

Registrován: úte 10. lis 2009 21:23:41
Příspěvky: 40
Bydliště: Most
Nechci zakládat nové téma a tak to napíšu jsem,je trošku podobný problém. Před dvouma rukama jsem začal mít problém s centrálem a alarmem na Berlingu 1.6 16V r.v 2003. Auto se začalo samovolně odemykat . Nejdříve jednou za čas a nakonec to končilo tím, že několikrát denně. Vyřešil jsem to tím,že jsem odpojil pojistku centrálu a půl roku zamykal ručně , jen dálkáčem jsem jakoby zamykal abych tím zapnul alarm. Po půl roce jsem pojistku vrátil zpět a auto zhruba tři týdny fungovalo než se opět začalo samo odemykat. Vyndal jsem znovu pojistku na centrál a začal zamykat opět ručně. Po nějaké době jsem si všiml ( je divné že né dříve), že když přijdu k autu a dálkáčem chci vypnout alarm,tak auto zabliká,že je alarm již vypnutý, prostě se mi nyní sice neodemyká díky vyndané pojistce,ale samovolně se vypíná alarm. Nevím jestli tato chyba byla společná hned od začátku nebo jsou toto dvě samostatné chyby. Každopádně chci psát do Citroenu dotaz na cenu operace co po nich budu chtít,abych věděl zda se mi to finančně vyplatí či né,ale nevím o co konkrétně mám požádat. Nechci aby mi řekli,že všechno možné musí zkontrolovat , já za to platit a pak mi navrhnou stejně to co bych chtěl hned od začátku. Chtěl bych jen poradit, zda nevíte co bych měl požadovat , jak to formulovat. Jestli chtít přehrát systém či kodování na alarmu a centrálu (nevím jestli to je společné), nebo auto uvést do nějakého celkového původního režimu. Nevím jestli někdo měl stejnou zkušenost jako mám já. :roll:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz