Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Nefunkční zadní zásuvky v Berlingo - Multispace 2002
Právě je čtv 28. bře 2024 14:27:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 09. lis 2014 17:19:42 
Offline

Registrován: ned 09. lis 2014 17:01:36
Příspěvky: 6
Zdravím vás, lidi, nemáte tušení někdo, jak jsou jištěný zadní zásuvky ve skříňkách ve stropě? Zkoušel jsem na ně zapojit transmiter s měničem napětí a nějakým nedopatřením se stalo, že mi děti při práci, vepředu otočili klíčkem v zapalování a pustili mi tam šťávu, čímž jsem si nechtěně vyzkratoval + s mínusem. Šlo to přes zásufku do pojistek, kde mám vypálenou 1 20A pojistku. Dal jsem novou, zásuvka vepředu od zapalovače v přístrojovce funguje, světla nahoře i ve dveřích taky fungují, motor větráku v panelu ve stropě taky funguje. Jediné co nejde jsou ty dvě zásuvky v příhrádkách za hlavami řidiče a spolujezdce. Jednu zásuvku jsem vyndal, abych se přesvědčil, jestli nemá ještě nějakou pojistku samotná zásuvka, ale nemá. kabely se ztrácí někde v útrobách střechy, kam není vidět. Nemůže mít tenhle Multispace ještě nějakou pojistkovou skříňku někde vzadu, nebo co já vím, kde by byly jištěný jenom zadní zásuvky?

Díky za radu...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 09. lis 2014 18:40:14 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. říj 2009 16:11:08
Příspěvky: 7349
Bydliště: Kolín
asi si vymenil pojistku ktera se zasuvkama nema vubec nic spolecneho nebo si tomu tak odkouril elektriku ze je zazrak ze vuz nechytnul plamenem

F1 15A konektor diagnostiky - elektrická zásuvka vzadu vpravo - elektrická zásuvka vzadu vlevo
F22 30A zapalovac cigaret vpredu - zásuvka 12 V vpredu

EDIT: 20A pojistka v motoru pozice F8 nevymenil si nahodou tuhle ??

_________________
bejvávalo: C4 1.6 HDi 66kw > C4 1.4i > Felicia 1.3 GLXi > Saxo 1.0i > Saxo 1.4i > Evasion 2.0i

současnost: Cecilka C4 1.6 HDi 80kW FAP - auto pro zenu hracka pro chlapa


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 09. lis 2014 19:31:04 
Offline

Registrován: ned 09. lis 2014 17:01:36
Příspěvky: 6
Teď jsem se vrátil, byla to pozice F1, s 15A. dal jsem jí tam, a vše běží, jak má. Tamta 20A nevím co hlídá, ale je uvnitř v kabině, někdy až bude čas, to vyzkouším povytahovat, co to udělá, třeba něco nechodilo, a ani jsem o tom nevěděl, nebo si myslel, že se podělalo něco jiného.. :-)

Takže díky moc za radu!!! ;)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 09. lis 2014 19:44:42 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. říj 2009 16:11:08
Příspěvky: 7349
Bydliště: Kolín
beru to z partnera ale to je cca stejne


F1 15A konektor diagnostiky - elektrická zásuvka vzadu vpravo - elektrická zásuvka vzadu vlevo
F4 20A modul prepínacu pod volantem (COM 2000) - hodiny - Multifunkcní displej - autorádio
F5 15A Volný
F6 10A konektor diagnostiky - spønac hladiny chladicø kapaliny
F7 15A Volný
F9 30A relé informace o motoru v chodu
F10 40A vyhrívané zadní okno (zadní výklopné dvere) - pravé zadní vyhrívané okno - levé zadní vyhrívané okno - pravé zpetné zrcátko - levé zpetné zrcátko
F11 15A motorek zadního sterace
F12 30A spínac otvírací strechy - koncový spínac posunování otvírací strechy - jednotka sekvencního ovládání okna - prední spínac ovládání levého okna - prední spínac ovládání pravého okna
F14 10A modul prepínacu pod volantem (COM 2000) - rozvodná deska - pojistková skrínka v motorovém prostoru - jednotka nafukovacích vaku a predpínacu
F15 15A sdružený prístroj - autorádio - Multifunkcní displej
F16 30A celek zámku predních levých dverí - celek zámku predních pravých dverí - motorek zamykání dverí vzadu vlevo - motorek zamykání dverí vzadu vpravo - motorek zamykání zadních dverí - motorek zamykání pravého krídla zadních dverí
F20 10A zadní pravé svetlo na karoserii
F21 15A zadní levé svetlo na karoserii - tretí brzdové svetlo
F22 30A zapalovac cigaret vpredu - zásuvka 12 V vpredu - Stropnt svttlo vpredu - zadní levé stropní svetlo - zadní pravé stropní svetlo - svetlo na ctení vzadu vpravo - svetlo na ctení vzadu vlevo - prepínac zpetného zrcátka spolujezdce - prepínac klimatizace

_________________
bejvávalo: C4 1.6 HDi 66kw > C4 1.4i > Felicia 1.3 GLXi > Saxo 1.0i > Saxo 1.4i > Evasion 2.0i

současnost: Cecilka C4 1.6 HDi 80kW FAP - auto pro zenu hracka pro chlapa


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 09. lis 2014 20:06:33 
Offline

Registrován: ned 09. lis 2014 17:01:36
Příspěvky: 6
Jj, zda se ze by to mohlo byt stejne, ja mam nejaky akorat mezityp se starou kastli a novym motorem 2HDI, veskere doklady mi ukradli z auta pri evidencce a tak shanim ruzne dokumenty jak se da, uz jenom za kód k radiu jsem dal 500,- a knizky co jsem koupil jsou jedna na muj motor a jedna na kastli a v te na kastli je seznam pojistek (schema) ale uplne jine zapojeni nez tam mam. Takze masakr :-)

diky za seznam.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 09. lis 2014 20:08:34 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. říj 2009 16:11:08
Příspěvky: 7349
Bydliště: Kolín
tohle jsou pojistky z modelu s tema velkyma prednima svetlama :oops:

_________________
bejvávalo: C4 1.6 HDi 66kw > C4 1.4i > Felicia 1.3 GLXi > Saxo 1.0i > Saxo 1.4i > Evasion 2.0i

současnost: Cecilka C4 1.6 HDi 80kW FAP - auto pro zenu hracka pro chlapa


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz