Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - pylový filtr
Právě je čtv 28. bře 2024 14:52:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: pylový filtr
PříspěvekNapsal: pát 26. bře 2010 15:17:42 
Offline

Registrován: sob 20. úno 2010 21:25:42
Příspěvky: 7
Zdravím všechny,
mám dotaz,Rád bych si vyměnil sám pylový filtr u mého Berla a stále se mi ho nedaří najít.Dříve v Peugeotu 309 a ve Felicii 1,3i nebyl problém,ale teď jsem v rozpacích.Už jsem prohlédnul prostor nad nohama spolujezdce,ale nic jsem zatím nerozebíral.Mám Berlingo 1,3i/1998 osobní s man.klimoškou.Vždycky jsem si myslel,že by to mělo být na takovém místě,aby to mohl vyměnit i laik,ale asi jsem se zmýlil.Nad papírovým deklem žádné posuvné víko není jak mi někdo radil.Rád bych si to udělal sám a neplatil ty darmožrouty z citroservisu.
Díky za radu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pylový filtr
PříspěvekNapsal: pát 26. bře 2010 15:46:05 
Offline

Registrován: stř 21. říj 2009 20:35:49
Příspěvky: 212
Bydliště: BRNO
fakir píše:
Zdravím všechny,
mám dotaz,Rád bych si vyměnil sám pylový filtr u mého Berla a stále se mi ho nedaří najít.Dříve v Peugeotu 309 a ve Felicii 1,3i nebyl problém,ale teď jsem v rozpacích.Už jsem prohlédnul prostor nad nohama spolujezdce,ale nic jsem zatím nerozebíral.Mám Berlingo 1,3i/1998 osobní s man.klimoškou.Vždycky jsem si myslel,že by to mělo být na takovém místě,aby to mohl vyměnit i laik,ale asi jsem se zmýlil.Nad papírovým deklem žádné posuvné víko není jak mi někdo radil.Rád bych si to udělal sám a neplatil ty darmožrouty z citroservisu.
Díky za radu



Ted jsem toho dělal moc, tak doufám, že se nepletu a bylo to za přihrádkou u spolujezdce.
Ajo ty máš starší model,tak to nevím

_________________
Velkoprostorová limuzína Citroen Berlingo 1.6 Hdi(66kW) -9/2006- Klidná jízda a mraky místa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pylový filtr
PříspěvekNapsal: pát 26. bře 2010 16:53:06 
Offline

Registrován: sob 20. úno 2010 21:25:42
Příspěvky: 7
Už jsem to našel.To bylo radosti.Je to zespoda pod kastlíkem u spolujezdce.Ale chtělo to trošku brutálního násilí pomocí šroubováku a mírného úhozu dlaní do žebrování toho plastového víčka.Je tam dokonce i vylisovaná šipka směru demontáže.Jak už tu někdo napsal,spopusta věcí se dá opravit na berlingu doma na koleně.O nic víc než Felície se to neliší(myslím tím Berlingo 1,4i)Už jsem měnil pakny i destičky,Elektrické stahování oken levých dveří,napínal jsem řemen rozvodů.....atd.Chce to ale opravdu díly kupovat alespoň od ELITU nebo ACI.Jsou trošku dražší,ale aspoň nejsou z polska či číny a vydrží minimálně dvakrát tolik-většinou jsou to díly originální.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pylový filtr
PříspěvekNapsal: pon 16. kvě 2011 20:24:51 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 11. lis 2009 3:21:53
Příspěvky: 145
Bydliště: Soběslav
bud rad
ja jsem ho jeste nehledal a asi bych uz mel jeste jsem ho nemenil a dokonce pozoruju horsi foukani pruduchama
myslim si ze bude totalne zasr...nej :shock:

_________________
Berlingo Feel XL 01/2019 1.5 BlueHDi 130k

C1 01/2017 1.0

Fiat Ulysse II 2,2JTD 2005 je to jako C8 :-) - Prodano 177 tis

Berlingo 11/2001 2.0 HDi 90HP - Prodáno na tachu 305 tis

CX 2.5 GTi jiz v automobilovem nebi


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz