Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - C4 GP 1.6 VTi
Právě je čtv 28. bře 2024 15:06:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: C4 GP 1.6 VTi
PříspěvekNapsal: sob 17. říj 2009 21:56:26 
Offline

Registrován: sob 17. říj 2009 20:24:09
Příspěvky: 7
Chystám se k nákupu auta a jedním z favoritů je C4 GP 1.6 VTi. Na jinou motorizaci nemám, takže doporučení jiného motoru nepřijímám :lol: Chtěl bych proto poprosit o jakékoliv info od vás co tuto motorizaci vlastníte, nebo jste jí alespoň vyzkoušeli. Bohužel sem na ní nikde u dealerů nenarazil. Zajímá mě především, jak si tento motor s velkým a těžkým autem poradí při různém zatížení (nečekám samozřejmě žádného dravce), spotřeba, hluk atd. Prostě čím víc info tím lépe. Děkuji.

_________________
Citroen Grand C4 Picasso 1.6 Vti 16V Dynamique, paket Sport, barva Lucifer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C4 GP 1.6 VTi
PříspěvekNapsal: ned 18. říj 2009 10:36:18 
Offline

Registrován: ned 18. říj 2009 10:27:22
Příspěvky: 187
Cawko nemam GP ale klasiku C4 1.6Vti motor ide vyborne spotreba fajn mam priemerku 7,2l ale tocim ho stale po obmedzovač :D ,inak zda sa mi kus hlučny taky sportovy zvuk neviem ci to bude pre teba vyhodou alebo nie. ale myslim ze ten motor zatoči aj s C4 GP

_________________
c4 1.6Vti---luciferko


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C4 GP 1.6 VTi
PříspěvekNapsal: pon 19. říj 2009 15:01:47 
Offline

Registrován: pon 19. říj 2009 14:51:05
Příspěvky: 1
Ahoj, mám C4GP 1.6 VTi od jara a jsme celá rodina spokojení. Známí nás odrazovali, že je to moc slabý motor na takhle velké auto. Nakonec jsme byli překvapeni, protože se nám v něm krásně a bez problémů předjíždí. Spotřebu po 4000 km máme asi 7,7 l/100km. Ve městě a na dálnici, když jedeš přes 120, tak je to víc. Pokud budeš jezdit většinou mimo město, nebo podle předpisů po dálnici, tak si myslím, že je to plně dostačující. Tak ať jsi spokojený ;)

_________________
C4GP, 1.6VTi Noir, od dubna 2009


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C4 GP 1.6 VTi
PříspěvekNapsal: pát 11. pro 2009 20:16:04 
Offline

Registrován: pát 11. pro 2009 19:31:46
Příspěvky: 15
Aj ja mám v Grand C4 1.6 VTi. Motor autu vcelku stačí. čakal som, že to bude horšie. Pekne sa nechá vytočiť a nad 2500 otáčok je živý. V Bratislave (jazdím často krátke vzdialenosti so studeným motorom) mi žerie okolo 9,5 - 10 litrov. Niekedy je to ešte viac. Pri ceste BA-Tatry (cca 75 pct diaľnica) to spapá okolo 7,5 litra pri diaľničných cca 125 km/h. Na okreskách pri ľahkej nohe sa dostanem aj ku 6 litrom. Mne sa to zatiaľ zdá celkom dosť. Na aute mám nabehaných ale iba 8500 kilometrov. Pokiaľ máte niekto skúsenosti s týmto motorom dajte prosím vedieť, kedy vám klesla spotreba, keďže pri tomto motore je to vraj takmer istá vec. Mne sa spotreba po prvých cca 4000 km znížila zhruba o 1 liter. Jediné, čo sa mi zatiaľ nepáči, je, že motor bezprostredne po štarte (prvých 20 sekúnd) pýta o dosť vyššie otáčky, inak občas pri rozbiehaní na jednotku chcípne. Ale celkovo som s motorom spokojný.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz