Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - ventilace - kompletne nefunkcni
Právě je čtv 28. bře 2024 14:29:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: ventilace - kompletne nefunkcni
PříspěvekNapsal: stř 04. zář 2019 16:39:20 
Offline

Registrován: stř 04. zář 2019 15:54:42
Příspěvky: 1
Pekny den. Mam trochu obavu ze znam odpoved predem, nicmene zkousim se v nadeji upnout k Vam zkusenejsim :-) Prestal nam v C4 grand picasso 2.0 Hdi uplne fungovat predni ventilace vzduchu. Proste nefouka ze zadneho vyvodu, prenastavovani v klima panelu nic nezmeni, je jedno jestli je AC zapnuto ci ne. Trochu vzduchu jde za jizdy, ale vicemene je to naporem, kdyz stojim tak ani psouk...

Tusim ze bude problem v rozvodne skrini, ktera, jak mi bylo s usklebkem receno, je kdesi v utrobach palubky...:-/ Nez to dam do servisu rozebrat, coz znamena ze mi to na fakture oplati, nema nekdo tip co vyzkouset?

jen doplnim, ze mam podezreni, ze problemy koresponduji s vyskytem problemu, kdy mi teklo do auta, a to z duvodu toho, ze byly ucpane "pruchody" z okapu skla do prostoru blatniku...vysplouchlo na me tehdy nekolik litru vody, a dokonce se ihned pote rozbehly vetraky. i zajasal jsem, abych ale po par dnech zjistil, ze vetraky uz zase ani nepsouknou.

zaroven - zadni ventilatory take nefoukaji

Zvykli jsme si pres leto na stazena okenka, ale desi me zima - ofuk oken citelne bude chybet...

Update : zkusil jsem dat pryc pylovy filtr. Pri spustenem motoru necitim ze by do te krabice sel nejaky proud vzduchu. Kdyz zapnu AC tak se veliky vetrak pred kondenzatorem v cumaku auta roztoci....

dik za jakykoli tip.

Pavel

UPDATE2 - vyreseno! Narazil jsem na video zde na foru jak se celkem schudne dostat k vetraku - pod prihradkou spolujezdce. To me trklo protoze prave tamtudy tekla voda pred tim nez jsem vycistil odvody. Po malem boji jsem jej dostal ven a netocil se. Kdyz jsem do nej strcil rukou rozjel se... proste oxidovanej jak pra.e . Tak jsem jej promazal wd40, ocistil, no moc rozebrat nejde (jen plastove oplasteni) ale promazal jsem ho snad dusledne. Dulezite je ze ted jede a roztoci se. Auto fouka, topi, chladi, a smrdi od wd40 jak rafinerie:) snad tam nema co blafnout plamenem...:/ tak uvidime jak dlouho to vydrzi, kdyztak se koupi novej vetrak - co jsem se rychle koukal cena cca 3500,-. Co me trochu zklamal je muj servisak, ktery na tohle neprisel..:/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ventilace - kompletne nefunkcni
PříspěvekNapsal: stř 13. lis 2019 16:31:07 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. pro 2010 11:24:16
Příspěvky: 83
mohol by si dať prosím odkaz na to video? vopred ďakujem

_________________
Citroen C4 Grand Picasso 2.0 HDi EXCLUSIVE,2007, BMP6, modrá metalíza Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz